Endemit Boutique Hotel & Spa - Horní Bečva 1029, 756 57 Horní Bečva

 • cscs

  Wellness

  Tam, kde probudíte vaše smysly

  Ať už potřebujete zrelaxovat po dlouhém výletu, nebo po náročném týdnu v práci, oddejte se intimnímu prostředí našeho Wellness & Spa – dejte si pár temp v bazénu, odreagujte se ve vířivce, využijte některou z pěti druhů saun nebo si odpočiňte pomocí některé z našich uvolňujících masáží. V prostorné tělocvičně můžete vyzkoušet širokou škálu pohybových lekcí zaměřených na povzbuzení těla i mysli.

  Bazénová část

  Zaplavejte si v bazénu s panoramatickým výhledem a jedinečnou projekcí podmořského světa, která Vás zanese až daleko do tropických krajin.

  Více

  Saunová část

  Milovníci saunování si přijdou na své v některé z našich pěti druhů saun.

  Více

  Masáže

  Pravidelný režim profesionální masáže Vám pomůže omezit chronické bolesti, zvýšit imunitní systém, zlepšit spánkové návyky a obecně zvýšit celkovou kvalitu života.

  Více

  Tělocvična

  Naše tělocvična je k dispozici všem aktivním i pasivním milovníkům pohybu. Naprostou dominantou tohoto prostoru je prosklená stěna nabízející panoramatický výhled do údolí a na přehradu. Při západu slunce vynikne na obzoru silueta Radhoště a pohoří Beskyd.

  Více

  PRIVATE ENDEMIT PURE SPA

  Toužíte se svým partnerem / se svou partnerkou po nerušených romantických chvílích spojených s relaxací? Koncept PRIVATE ENDEMIT PURE SPA Vám nabízí absolutní soukromí. Připravíme pro Vás jedinečnou atmosféru s relaxační hudbou, svíčkami a láhví lahodného italského Prosecca.

  Více

  PROVOZNÍ DOBA WELLNESS & SPA

  • Wellness & Spa PONDĚLÍ - NEDĚLE 12:00 - 20:00 hod.
  • Bazén PONDĚLÍ 12:00 - 20:00 hod.
  • Bazén ÚTERÝ - NEDĚLE 8:30 - 10:00 hod. a 12:00 - 20:00 hod.
  • Masáže Procedury jsou zajišťovány odborným personálem. Pokusíme se vyjít vstříc Vašim časovým možnostem a požadavkům, při pozdější rezervaci však nemůžeme z důvodů specializace služby garantovat její dostupnost ve Vámi požadovaný čas. Prosíme o včasnou rezervaci procedur předem na naší recepci.
  Děti do věku 12 let jsou ve Wellness & Spa vítány v čase 12:00 - 18:00 hodin, v čase 18:00 – 20:00 zde platí klidový režim.

  Děti mladší 12 let mají zakázán vstup do všech saun kromě haloterapie (solná komora), kde mají přístup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby a nesmí rušit klid ostatních návštěvníků.


  VSTUPNÉ DO WELLNESS & SPA

  • Dospělá osoba na 3 hodiny 650 Kč
  • Dospělá osoba celodenní 850 Kč
  • Děti od 4 - 12 let na 3 hodiny 250 Kč
  • Děti od 4 - 12 let celodenní 450 Kč
  • Děti do 3 let ZDARMA

  NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD WELLNESS & SPA

  Tento návštěvní řád slouží k dodržování platných předpisů, ochraně zdraví a bezpečnosti návštěvníků wellness centra v Endemit Boutique Hotel & Spa a musí být návštěvníky bezpodmínečně dodržován.

  V prostorách wellness centra je každý návštěvník povinen se chovat tak, aby svým chováním neohrozil bezpečnost ani zdraví své nebo ostatních návštěvníků.

  Všechny úkony po příchodu do wellness centra se provádí v následujícím pořadí:

  Vstup do šatny
  - je již čistá zóna, prosíme o vyzutí obuvi před šatnou a odložení oděvů v šatně
  Registrace na recepci
  - seznámení se s návštěvním řádem a vyzvednutí si čistého prádla (osuška, plachta)
  Provedení řádného omytí celého těla mýdlem, až poté si návštěvník oblékne čisté plavky

  Ubytovaný host má v rámci svého pobytu umožněn vstup do wellness centra v provozní době dle dohodnuté doby na recepci. Veřejnost si zakupuje jednorázový vstup na dohodnutou dobu, pokud je volná kapacita. Vstupem do wellness centra se host podrobuje návštěvnímu řádu wellness centra a musí dbát pokynů zaměstnanců hotelu.

  Návštěvníci jsou povinni dodržovat provozní dobu a respektovat v maximální možné míře požadavek na klidné a tiché prostředí!

  · Dětem do 1 roku věku je vstup do bazénu i whirlpoolu zakázán, děti od 1 do 3 let mohou do bazénu a whirlpoolu pouze v plavečkách s přiléhavou gumičkou kolem nohou. Osobám mladším 15 let je přístup do celého wellness centra povolen v doprovodu dospělé osoby. Doprovod je po celou dobu pobytu za tuto osobu zodpovědný.
  · Děti mladší 15 let mají zakázán vstup do všech saun kromě haloterapie (solná komora), kde mají přístup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby a nesmí rušit klid ostatních návštěvníků.
  · Vstup do rekreačního bazénu a whirlpoolu je povolen pouze v plavkách nebo v plaveckém úboru.
  · Do saun je vstup povolen pouze bez plavek s čistou a suchou plachtou, kterou si zákazník podloží své tělo a nohy, aby se nedotýkal jakýmikoliv nahými částmi těla dřevěných lavic.
  · Před usednutím na lavice v parní kabině si sedací plochy osprchujte sprchou umístěnou v parní kabině.

  Zákaz vstupu do wellness centra
  · Osobám postiženým horečkou, zánětem očních spojivek, kožními nebo přenosnými nemocemi, parazity, vyrážkami a nemocemi provázenými výtokem
  · Osobám nacházejícím se v karanténě pro výskyt infekce, členům rodiny nebo příslušníkùm domácnosti, v nichž se vyskytla přenosná nemoc a nemocný není izolován
  · Osobám opilým nebo pod vlivem omamných látek
  · Zvířatům

  Povinnosti návštěvníků
  · Před každým vstupem do ochlazovacího bazénu, rekreačního bazénu či whirlpoolu jsou návštěvníci povinni se osprchovat a důkladně umýt z těla veškeré kosmetické přípravky a dodržovat osobní hygienu.
  · Vždy po východu ze saun, či parní kabiny je návštěvník povinen použít sprchu a až následně vstoupit do ochlazovacího bazénu.
  · Bazén ani whirlpool není bazén ochlazovací, proto nikdy nevstupujte do bazénové vody bez dostatečného osprchování těla za použití mýdla a krátkého odpočinku na lehátku.
  · Po masáži je návštěvník povinen se před vstupem do wellness centra osprchovat - hlavně před vstupem do bazénu, či whirlpoolu.
  · Zachovávat čistotu všech míst wellness centra a při svém jednání dbát bezpečnosti vlastní i ostatních.
  · Peníze a cenné předměty mohou návštěvníci ukládat na wellness recepci, jinak za jejich ztrátu provozovatel nenese odpovědnost. Předměty nalezené v prostorách wellness centra je nálezce povinen odevzdat pracovníkovi wellness centra, případně na recepci hotelu, kde bude proveden zápis do knihy nálezů.
  · Návštěvníci jsou povinni šetřit zařízení hotelu a uhradit škody nebo ztráty, které byly jejich vinou způsobeny na zařízení hotelu nebo na majetku ostatních osob.
  · Návštěvník je povinen opustit provoz wellness centra a jít do šaten 5 minut před ukončením provozní doby.
  · Pro poskytnutí první pomoci lze přivolat pracovníka wellness centra, který dle potřeby přivolá lékařskou pomoc. Návštěvníci se na mokrých podlahách musí pohybovat opatrně, aby ve vlastním zájmu předešli úrazům.
  · Endemit Boutique Hotel & Spa nenese odpovědnost za škody a úrazy, které si návštěvníci způsobí vlastní neopatrností nebo evidentním nedodržováním pokynù.

  Zakázané činnosti ve wellness centru
  Chovat se způsobem ohrožujícím bezpečnost a pořádek.
  · Vzájemně se srážet, házet do vody, běhat po ochozech a skákat z nich jak do rekreačního bazénu, ochlazovacího bazénu, tak i do whirlpoolu.
  · Volat o pomoc bez příčin, rušit klid ostatních návštěvníků.
  · Vstupovat do saun v plavkách a bez suché a čisté plachty určené k saunování.
  · Znečišťovat vodu a ostatní prostory wellness centra zejména močením, pliváním a vyplachováním si nosu či pusy ve vodě, odhazováním odpadků a používáním mýdla a dalších hygienických pomůcek mimo určená místa (pro řádné omytí těla pomocí mýdla slouží sprchy u šatny).
  · Kouřit a konzumovat potraviny a nápoje v jiných prostorách, než k tomu určených, odnášet nápoje a pochutiny z wellness baru do bazénu nebo do dalších prostor centra.
  · Vstupovat do prostoru wellness centra se žvýkačkou.
  · Vstup do bazénů, finské sauny, parní kabiny, infra kabiny, bylinkové sauny, solné komory či whirlpoolu je povolen pouze bosou nohou. Jakákoliv obuv v těchto prostorách je zakázána.
  · Vnášet do bazénu nafukovací, pěnové předměty, ploutve, míče (povoleny jsou pouze nafukovací rukávky a plavecké brýle).
  · Používat jako podložku jakékoliv ručníky, deky, prostěradla, karimatky a jiné textilie. Pro odpočinek slouží lehátka umístěná ve wellness centru.

  Při porušení provozního řádu není odvolání!

  Vyloučení z návštěvy wellness centra
  · Z areálu wellness centra bude bez nároku na vrácení vstupného vykázán návštěvník, který přes napomenutí nebude dodržovat ustanovení tohoto návštěvního řádu, neuposlechne pokynů odpovědných pracovníků nebo se bude chovat jiným nevhodným způsobem.
  · Neopustí-li návštěvník v takových případech wellness centrum na vyzvání, může odpovědný pracovník požádat o zakročení přímo Městskou policii a Policii ČR.

  Závěrečné ustanovení
  Provozovatel si vyhrazuje právo uzavřít wellness centrum pro objednané skupiny hostů (školy, školky, konference, apod.) případně z jiných závažných důvodů. Uzavření wellness centra bude oznámeno na tabuli u vchodu do wellness centra a na recepci hotelu.

  Horní Bečva, dne 24.11.2017