Masáže

Magická masáž ENDEMIT, 60 a 90 minut

Revitalizující a hluboce uvolňující celotělová masáž kombinovaná s reflexní terapií chodidel a protistresovou masáží hlavy, nabízí uvolnění na všech úrovních bytí. Uplatní se zde široké škály terapeutických technik do nejvhodnějšího a originálního mixu pro daný okamžik, místo a klienta. Soulad těla, mysli a ducha je zaručen.
1 590 Kč / 60 minut, 1 990 Kč / 90 minut


Reflexní a sportovní masáž dolních končetin, 60 minut

Masáž nabízí oživení a návrat pocitu lehkosti dolních končetin a stimulaci životní energie, zaručuje obnovující samoléčebné síly vašeho těla díky stimulaci reflexních bodů, energetických drah a vnitřních orgánů.
1 590 Kč

Blahodárná, harmonizační, omlazující masáž, 60 a 90 minut

Prostřednictvím výjimečných, jemných tahů a za pomoci vysoce kvalitního oleje dochází k úplnému uvolnění svalového napětí. Masáž přispívá k povzbuzení lymfatického i nervového systému a díky ní dochází k dodání nepřeberného množství blahodárné omlazující energie do Vašeho těla.
1 590 Kč / 60 minut, 1 990 Kč / 90 minut

Procedury jsou zajišťovány odborným personálem.

Pokusíme se vyjít vstříc Vašim časovým možnostem a požadavkům, při pozdější rezervaci však nemůžeme z důvodů specializace služby garantovat její dostupnost ve Vámi požadovaný čas. Prosíme o včasnou rezervaci procedur předem na naší recepci.


Storno podmínky


Rezervace wellness procedur jsou prováděny na hotelové recepci a jsou závazné. Storno jednotlivých služeb akceptujeme nejpozději 24 hodin předem. V případě zrušení služby v den uskutečnění Vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny dané služby.