Aktivity

Objevujte krásnou beskydskou přírodu v každé roční době a poznávejte jedinečná zákoutí a turistická místa, která vám bezpochyby přirostou k srdci.

Sportoviště

Pro milovníky tenisu, nohejbalu, basketbalu a fotbalu. Hřiště lze využít i pro pořádání teambuildingových akcí a přátelských turnajů. Sportovní vybavení vám rádi zapůjčíme na recepci hotelu. Hráči plážového volejbalu si přijdou na své zejména v letních měsících. Hřiště je vysypáno exkluzivním pískem Copacabana z lomu Střeleč, který se využívá při světových turnajích.

Více informací
/
3

Lyžování

Pokud rádi lyžujete, tak doporučujeme navštívit některé z lyžařských středisek, které máme v blízkosti hotelu. Na své si přijdou také vyznavači běžkování nebo skialpů.

Více informací
/
3
/
3

Turistické trasy a cyklotrasy

Beskydy jsou atraktivní turistickou a cykloturistickou lokalitou, která je ideální pro rodinné výlety, ale také pro náročné turisty na kole i pěšky. Nazujte trekové boty, anebo nasedněte do sedla horkého nebo silničního kola a nechte se překvapit krásami, které vám nabídnou turistické trasy. Na naší hotelové recepci máme k dispozici turistické hole, které vám za poplatek zapůjčíme a pro vaše kolo máme k dispozici úschovnu.

Více informací
/
3

Zajímavosti v okolí

Málokterá oblast je tak typická pro folklor, tradice a bohatý kulturní život. Pokud vás zajímá architektura, muzea, krásná příroda nebo chcete jen poznávat valašskou atmosféru navštivte některé z našich tipů na výlet.

Více informací
/
3