Pokoje a apartmány

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa nabízí ubytování v sedmi typech pokojů, od jednolůžkových až po tříložnicový mezonetový apartmán. Interiér v sobě spojuje prvky moderní architektury
s teplými tóny textilií a starého dřeva. Dokonalý spánek zajišťují kvalitní postele, v koupelnách najdete kosmetiku L’Occitane. Všechny apartmány disponují plně vybavenou kuchyní.

Registrace v den příjezdu od 15:00
Odhlášení v den odjezdu do 11:00

Pokoje

Prohlédnout

Apartmány

Prohlédnout

Mazlíčci

Pobyt s domácími mazlíčky v maximální váze
25 kg je možný ve vyhrazených pokojích. Za mazlíčky ve váze do 10 kg účtujeme poplatek 400 Kč / noc, za mazlíčky od 10 kg do 25 kg účtujeme 800 Kč / noc.

Více informací

Obecné informace

Poznámka k ceně a ubytování

Uvedené ceny jsou za pokoj za noc, zahrnují ubytování dle počtu osob a příslušného rozpisu cen v rezervačním systému, snídani formou bufetu, wifi připojení, vstup do wellness & spa, úschovnu lyží, kol a parkování u hotelu.

Průběžný úklid bude probíhat pouze po zavěšení nerušenky na kliku pokojových dveří. Zavěste proto, prosím, nerušenku s žádostí o úklid na kliku nejpozději do 11 hodin.

Příplatky

Přistýlka: 1 700 Kč / noc (pro děti od 4 - 12 let), 2 000 Kč / noc (13 let a více)
Dětská postýlka: 400 Kč / noc

Platba pobytu

Pobyt se hradí předem formou uhrazení 100% zálohové faktury, nejpozději v den příjezdu hosta. Při příjezdu může být provedena předautorizace platební karty hosta. Předautorizace slouží jako garance pro další úhrady za čerpané služby. Při uhrazení všech čerpaných služeb bude hostovi nejpozději v den odjezdu tato předautorizace zrušena.

Děti do 3 let ubytujeme zdarma bez nároku na lůžko.

Storno podmínky

Stornovací poplatky poskytují náhradu škody způsobenou ubytovateli při zrušení závazné rezervace a činí při zrušení 5
a méně dní před datem příjezdu 100% z ceny pobytu.