Endemit Boutique Hotel & Spa - Horní Bečva 1029, 756 57 Horní Bečva

 • cscs

  Jen při rezervaci přes náš web garantujeme nejnižší cenu a výhody, které jinde nedostanete.


  Tam, kde je pohostinnost přirozená

  Hotel ENDEMIT je místem, kde si můžete dokonale odpočinout, načerpat energii z přírody a oprostit se alespoň na chvíli od starostí všedních dnů.

  Nasajte vůni vzácných dřevin a všudypřítomných bylinek, zatímco my se postaráme o to, aby byl Váš pobyt nezapomenutelný.  Hotel

  Naším úkolem je zpomalit Vaše tempo a dopřát Vám prostor pro načerpání energie, probuzení Vašich smyslů a harmonickou relaxaci.

  Více

  Restaurace

  Veškeré pokrmy vaříme s láskou, servírujeme s pýchou a kořeníme pocitem z dobře odvedené práce.

  Více

  Wellness

  Užijte si chvíle nerušené relaxace a načerpejte energii, kterou všichni tolik potřebujeme, abychom obstáli v každodenním shonu.

  Více

  Pro firmy

  Hotel ENDEMIT nabízí rozmanité prostory pro důležitá obchodní jednání, menší konference i pracovní a neformální setkání.

  Více
  • Máme nové letní menu

   Potěšte oči a přijďte potěšit také chuťové pohárky. Náš kuchařský tým si pro vás připravil opravdu gurmánské pecky. Na své si přijdou také vegetariáni, pro které máme zbrusu nové vegetariánské chuťovky. Přesvědčte se sami: https://www.endemithotel.cz/restaurace/ . Přijďte si pro svůj gastronomický zážitek do naší restaurace Endemit, která je otevřena denně od 12:00 do 23:00. Doporučujeme rezervaci […]

  • Přijďte ochutnat naše nové menu

   Náš šéfkuchař Martin pro Vás připravil nové jarní menu. Naši nabídku si můžete prohlédnout zde: Restaurace – Endemit Boutique Hotel & Spa (endemithotel.cz) Restaurace je otevřena denně od 12-22hod (pá, so do 23hod).

  • Stezka v lomu s vyhlídkou

   Vydejte se na stezku v bývalém pískovcovém lomu. Jeho součástí jsou tři pěší turistické stezky, které vedou od parkoviště na úpatí starého lomu směrem k vrcholu a spojují tři vyhlídkové místa na vrcholu kopce. Hlavní vyhlídka umožňuje výhled na okolní krajinu a část lomu. Zbylé vyhlídky jsou jako pozorovací místa pro pohled do interiéru lesa.   […]


  ENDEMIT Boutique Hotel & Spa se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, nad přehradní nádrží v obci Horní Bečva.