Endemit Boutique Hotel & Spa - Horní Bečva 1029, 756 57 Horní Bečva

 • cscs

  TURISTICKÉ TRASY A CYKLOSTEZKY


  Turistické trasy v okolí hotelu ENDEMIT


  Přímo z hotelu můžete vyrazit na několik krásných turistických tras nebo procházek po okolí. Můžete se jen tak projít kolem přehrady nebo navštívit několik blízkých rozhleden, podívat se k pramenu Rožnovské Bečvy, či si dát túru po hřebenovce. Vytipovali jsme pro vás 8 nejoblíbenějších tras, které si můžete prohlédnout po kliknutí na obrázek přímo v interaktivní mapě.

  Turistické trasy na Pustevnách


  Když už si všechny trasy v okolí hotelu projdete, anebo zvolíte přímo návštěvu neoblíbenějšího turistického místa - Pusteven, máme pro vás několik tipů, jak zde strávit aktivně den. A když k tomu budete chtít ještě trochu adrenalinu, můžete auto zaparkovat v Trojanovicích, lanovkou vyjet na Pustevny a dolů se pak svést na koloběžce.


  Cyklotrasy v okolí hotelu ENDEMIT


  Milovníci horských kol nebo elektrokol najdou v okolí hotelu Endemit velké množství krásných cyklotras, které jim umožní poznat krásy Beskyd a Javorníků. Můžete se projet po hřebenovce Soláň - Bumbálka nebo si dopřát některý z malebných okruhů, který uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené a trénované cyklisty.

  Cyklosteska Bečva


  Na stezce jsou vítáni všichni cyklisté, in-line bruslaři, turisté a běžkaři. Stezka se line podél řeky Bečvy s celkovou délkou 152,6 km. Dle chuti a energie je možné vydat se třemi směry:

  Velké Karlovice – Valašské Meziříčí – trasa s délkou 56,8 km
  Horní Bečva – Valašské Meziříčí – trasa s délkou 30,8 km
  Valašské Meziříčí – Tovačov – trasa s délkou 65,0 km